Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

Dr. Anna Petri


Dr. Danuta Domańska


ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ:

 • KONSULTACJA 

           60 ZŁ


Służy zapoznaniu się z problemem. Podczas wizyty specjalistka udzieli rad oraz wyjaśnień, co pozwoli na skuteczne dobranie właściwych metod leczenia.

 

 • BOTOKS - SPŁYCANIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH

         1 OKOLICA - 400 ZŁ

     2 OKOLICE - 750 ZŁ

     3 OKOLICE - 1050 

 

Ważnym czynnikiem wpływającym na wygląd naszej twarzy są zmarszczki w tym zmarszczki mimiczne. Ich nienaturalny układ potrafi być zmorą nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Z tego powodu coraz bardziej popularne staje się wygładzenie linii, co łagodzi wyraz twarz i pozwala jej zachować młody a jednocześnie naturalny wygląd. Botoks lub inaczej terapia botulinowa to jedyna metoda redukcji zmarszczek mimicznych, która działa na ich główną przyczynę – mięśnie mimiczne. Używany klinicznie od ponad 25 lat botoks to świetny sposób, aby znów wyglądać młodo. Wskazania:

 • kurze łapki

 • lwia zmarszczka

 • zmarszczki królicze

 • zmarszczki poprzeczne czoła

 • zmarszczki palacza

 • optyczne powiększenie oczu

 • unoszenie brwi

   

 • KWAS HIALURONOWY (JUVADERM, RESTYLANE) - WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

           W ZALEŻNOSCI OD UŻYTEGO PREPARATU / JEDNA STRZYKAWKA OD 880 ZŁ DO 1100 ZŁ
 

Kwas hialuronowy to doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania oraz powiększania policzków, ust czy wybranych konturów twarzy. Jego obecność sprawia, że skóra promienieje, jest odpowiednio nawilżona i dłużej cieszy się witalnością. Dzieję się tak ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, który odpowiada za utrzymywanie jej młodego wyglądu. Z tego powodu jego zastosowanie jest bezpieczne, a sam zabieg może być regularnie powtarzany.

 

 

 • BOTOKS - LECZENIE NADPOTLIWOŚCI DŁONI

           980 ZŁ
 

Nadmierna potliwość to dla wielu osób krępujący problem, jednak lekarze spotykają się z nim coraz częściej. Główną przyczyną nadpotliwości jest nadwrażliwość na bodźce stymulujące gruczoły do produkcji potu z czym można poradzić sobie w prosty i szybki sposób za pomocą botoksu. Blokuje on przekazywanie sygnału pomiędzy nerwem a gruczołem potowym, dzięki czemu obkurczone w ten sposób gruczoły nie są wówczas opróżniane. W efekcie dochodzi do zahamowania się pocenia.

 

 

 • KWAS HIALURONOWY (JUVADERM, RESTYLANE) - NIECHIRURGICZNA KOREKCJA NOSA, UST, KSZTAŁTU TWARZY

           W ZALEŻNOSCI OD UŻYTEGO PREPARATU / JEDNA STRZYKAWKA OD 880 ZŁ DO 1100 ZŁ
 

Kwas hialuronowy ma zastosowanie również podczas niechirurgicznej korekcji nosa, ust oraz kształtu twarzy. Ten zabieg przeznaczony jest dla osób z niewielkimi defektami np. w wypadku nosa stosuje się go w celu skorygowania asymetrii, garbka, zbyt długiego grzbietu nosa, opadającego koniuszka, powiększenia małego nosa. Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 12-18 miesięcy i jest odwracalny. Pacjent podczas zabiegu może zgłaszać swoje uwagi. Tego typu korekcja nie wymaga rekonwalescencji i bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków. Preparaty wykorzystywane do zabiegu są całkowicie bezpieczne, a sam zabieg nie jest bolesny.

 

 

 • NICI LIFTINGUJACE PDO - LIFTING TWARZY, PODBRÓDKA, SZYI, DEKOLTU
           W ZALEŻNOSCI OD ILOŚCI UŻYTYCH NICI / JEDNA NIĆ – 100 ZŁ
 

Nici PDO to najnowsza technika stosowana przy zabiegach medycyny estetycznej. Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony do użytku w całej Unii Europejskiej. Zabieg polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici PDO. Nici te poprzez stopniowy proces rozpuszczania stymulują syntezę kolagenu i fibroblastów, w wyniku czego skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu. Następuje też lifting skóry, ponieważ wzmacniają się również obwisłe tkanki. Krótki czas trwania zabiegu oraz bardzo niska inwazyjność sprawiają, że od razu możemy wrócić do normalnej aktywności. Nici całkowicie rozpuszczają się i samoczynnie zanikają w ciągu 6-8 miesięcy, jednak wyprodukowany w tych miejscach kolagen sprawia, że efekty zabiegu utrzymują się nawet do 3 lat.

Profil użytownika

oddzwoń

Zostaw Swój numer

oddzwonimy!

Zostaw Swój numer

NIEBAWEM ODDZWONIMY!

Informacje

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
"Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm".
udzielonąprzez PFR SA.

Kontakt

Instytut Zdrowia i Urody
Noelle Spa&Beauty
Ul. Warszawska 44
05-230 Kobyłka k. Marki / Zielonka / Radzymin / Warszawa Targówek

+48 798 335 720
[email protected]

pon - pt: 09:00 - 21:00 
sob: 09:00 - 24:00

Punkt sprzedaży bonów prezentowych 
Wyspa handlowa
Noelle Podaruj Prezent
Galeria Wołomin

Ul.Geodetow 2
05-200 Wołomin

 Noelle Spa - zdecydowanie więcej niż kosmetyczka!