pon/pt: SPA 09:00-21:00, sob: SPA 09:00-21:00, Strefa Party 09:00-24:00

Strefa

Koszyk jest pusty

Kwasy Medyczne Onmacabim
Innowacyjna metoda stosowania peelingów chemicznych (kwasy AHA i BHA) polega na przygotowaniu dowolnych, indywidualnych mieszanek w zależności od rodzaju skóry dzięki połączeniu kwasów z Bazą AHA 16%. Dzięki otwartej formule preparatów i łączeniu dermokosmetyków firmy Onmacabim Med można regulować stopień złuszczania naskórka oraz stężenie peelingów uzyskując doskonały efekt. Kwasy Onmacabim cechuje duża skuteczność.

Zabiegi z użyciem wysokiej jakości komponentów wspomagają leczenie różnych niedoskonałości skórnych takich jak: trądzik pospolity i różowaty, stany zapalne i pozapalne, fotostarzenie i chronostarzenie skóry, blizny i przebarwienia.

Stosując różne roztwory kwasów (Kwas Glikolowy, Kwas Migdałowy, Roztwór Jessnera, Kwas Mlekowy, TCA, Vit C i Retinol) możemy przeprowadzić kuracje:
-> anti-age
-> rozświetlające
-> złuszczające (odbudowa, regeneracja)
-> silnie nawilżające
-> poprawiające elastyczność i sprężystość skóry

Złuszczanie kwasami to jeden z  najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, cieszący się niesłabnącą popularnością wśród kobiet. Pozwala na dogłębne oczyszczenie i odżywienie skóry, stymulując proces odnowy komórkowej oraz mikrokrążenie. Pomaga zlikwidować przebarwienia i usunąć blizny potrądzikowe. W chemabrazji najczęściej wykorzystywane są kwasy owocowe, czyli alfa-hydroksykwasy jak np. kwas glikolowy, beta-hydroksykwasy  - m.in. kwas glikolowy, a także kwas trójchlorooctowy, retinol (kwas witaminy A), Witamina C oraz roztwór Jessnera. Substancje te przenikają w głąb skóry, wpływając na przebudowę kolagenu i elastyny. Dzięki temu możliwa jest odnowa naskórka i skóry. Wykonując serię peelingów można w łatwy i szybki sposób zlikwidować  oznaki starzenia, a także usunąć przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości skóry. Bardzo dobre efekty terapeutyczne można uzyskać poprzez łączenie peelingu mechanicznego-mikrodermobrazji  oraz chemicznego - kwasów, lub peelingu chemicznego w połączeniu z mezoterapią.

PRZECIWWSKAZANIA do zabiegów z użyciem kwasów:

-  alergie skórne,
- skóra naczyniowa – nie we wszystkich rodzajach kwasów,
- aktywna opryszczka,
- skłonność do powstawania bliznowców,
- stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy),
- atopowe zapalenie skóry,
- egzemy,
- stan po krioterapii (do 6 miesięcy),
- skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia),
- doustna terapia pochodnymi witaminy A (Roaccutane, Izotec, Curracne – 6 miesięcy po zakończeniu leczenia),
- doustna, długotrwała terapia sterydami,
- ciąża, karmienie piersią,
- łuszczyca,
- oparzenia posłoneczne,
- liczne znamiona.

Po zabiegach kwasami należy unikać opalania się przez miesiąc. Jeśli zajdzie taka potrzeba smarować się kremami z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF 50). Aby skóra się zregenerowała szybciej można stosować maść ochronną np. Alantan lub aloes. Lepiej odłożyć makijaż na okres gdy skóra jeszcze się nie zregenerowała w pełni. Wymagane jest nawilżanie skóry. Po zabiegu może pojawić się rumień, pieczenie, a nawet złuszczanie naskórka, które ustąpi po danym czasie.


Zabieg Kwasem TCA

Kwas trójchlorooctowy TCA jest pochodną kwasu octowego. W zależności od stężenia powoduje złuszczanie się naskórka, które przygotowuje skórę do rewitalizacji i pomaga w odnowie kolagenu. Celem zabiegu jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej.

Jak działa peeling TCA?

Zabieg polega na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego w celu sprowokowania kontrolowanego oparzenia chemicznego, w związku z czym dochodzi do głębokiego złuszczenia naskórka.

Na jakie obszary jest polecany?

Ten typ peelingu polecany jest dla cery tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi lub potrądzikowymi. Można go stosować prawie na każdej części ciała. Najczęściej jest on wykonywany na:
- twarzy,
- dłoniach,
- dekolcie,
- ramionach, 
- przedramionach
- plecach.

Jak wygląda zabieg?

W zależności od typu cery i leczonych niedoskonałości aplikuje się preparaty o różnych stężeniach co pozwala zwiększyć intensywność oddziaływania na skórę. Przy końcowym etapie zabiegu pojawia się białe zeszronienie na skórze, po którym neutralizuje się działanie kwasu TCA oraz nakłada preparat łagodzący o właściwościach przeciwzapalnych i nawilżających. Podczas zabiegu można odczuwać pieczenie, palenie, może wystąpić rumień oraz uczucie mocniejszego napięcia skóry.

Jak postępować po zabiegu?

Peeling TCA działa jeszcze przez 2-3 dni, wtedy skóra naturalnie się złuszcza. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zarumieniona, w niektórych miejscach mogą być widoczne białe plamki. Jednak po kilku minutach skóra robi się gładka i nie widać zabieleń. Właściwe złuszczenie następuje po około 2-3 dniach i trwa kolejne 3-4 dni (w przypadku mocnych peelingów okres złuszczania może przedłużyc się do 6-7 dni). Skóra poddana zabiegowi zmienia kolor na jasno brązowy i powstaje na niej skorupka. W kolejnym etapie dochodzi do złuszczenia skóry. Podczas tego procesu nie dochodzi do powstawania ran, krwawienia, wszystko przebiega bezboleśnie. Pacjent/ka musi tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż stary naskórek zejdzie samoistnie. Zabronione jest zdrapywanie płatów schodzącej skóry, w przeciwnym wypadku mogą powstać przebarwienia i blizny. Nie należy w tym czasie używać kosmetyków ścierających czy pillingów profesjonalnych. Dozwolone jest stosowanie standardowego makijażu. Przez kolejne trzy tygodnie należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kosmetyki z wysokimi filtrami.

Kiedy możesz się spodziewać efektów zabiegu i jak  często należy powtarzać procedurę?

Peelingi chemiczne zalecane są do głębokiego oczyszczenia skóry poprzez usunięciu martwych tkanek, wygładzenia i zmiękczenia naskórka. Użycie kwasu trójchlorooctowego w ściśle określonym stężeniu daje efekt rozjaśniania przebarwień i zmian pigmentowych, regulacji wydzielania sebum, nawilżenia i ujednolicenia kolorytu. Przy kuracji przeciwtrądzikowej  oraz usuwaniu blizn potrądzikowych zalecane jest wykonie serii zabiegów indywidualnie dostosowanych do Twoich potrzeb. Zabiegi z peeligiem TCA zwykle powtarza się w odstępach około czterotygodniowych.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Efektem ubocznym jest chwilowy rumień twarzy, który zazwyczaj mija w kilka dni po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest: przewlekłe zakażenia wirusowe (np. opryszczka) i bakteryjne, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry, choroby autoimmunologiczne oraz dermatoza ze stanem zapalnym. Ponadto obecność znamion w miejscu poddanym zabiegowi, a także stosowanie retinoidów, fototerapii i ciąża.

Czy peeling TCA jest propozycją dla Ciebie?

Peeling TCA jest wykorzystywany w zabiegach złuszczania powierzchniowego oraz głębokiego skóry. Peeling powierzchniowy służy poprawieniu napięcia skóry, stosuje się jako terapie lecznicza trądziku pospolitego. Z kolei głębokie złuszczanie daje efekt odmłodzenia, poprzez zniwelowanie blizn zanikowych, czy usuniecie delikatnych zmian pigmentacyjnych np. przebarwień. Jeżeli masz przebarwienia, piegi, trądzik czy też blizny potrądzikowe peeling TCA spowoduje, że Twoja skóra stanie się gładka i rozjaśniona, a blizny i drobne zmarszczki znikną.

KWAS MIGDAŁOWY ONMACABIM
199 zł / 60 minut 
CZYSTE KWASY
269 zł / 60 minut
MIESZANKA KWASÓW NORMALIZUJĄCA
259 ZŁ / 60 minut 
GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE CZYSTY KWAS TCA ONMACABIM
399 zł / 60 minut
RESURFACING PEEL – ODNOWA KOMÓRKOWA Z RETINOLEM
249 zł / 30 minut
Dopłata do zabiegu kwasów szyja
70 zł / szyja, dekolt – 129 zł

Zapytaj o ten produkt - oddzwonimy!

Profil użytownika

Zostaw Swój numer

oddzwonimy!

Zostaw Swój numer

NIEBAWEM ODDZWONIMY!

Blog

Informacje

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego
"Tarcza Finansowa 1.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm".
udzielonąprzez PFR SA.

Kontakt

Instytut Zdrowia i Urody
Noelle Spa&Beauty&Party Instytut Zdrowia i Urody
Ul. Warszawska 44
05-230 Kobyłka k. Marki / Zielonka / Radzymin / Warszawa Targówek

+48 798 335 720
[email protected]

pon - pt:
Recepcja 09:00 - 21:00 
pt:
Strefa Party 09:00-24:00
sob:
Recepcja 09:00 - 21:00
Strefa Party 09:00-24:00

Punkt sprzedaży bonów prezentowych 
Wyspa handlowa
Noelle Spa&Beauty&Party Podaruj Prezent
Galeria Wołomin

Ul.Geodetow 2
05-200 Wołomin

 Noelle Spa&Beauty&Party 
miejsce i atmosferę tworzą ludzie!